x
Üye Girişi
Giriş
 
 
Üyelik Sözleşmesi

Banka Havalesi veya EFT yaparak

Şirketimizin banka hesaplarından herhangi birisine havale yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Havale/EFT ile yapılan ödemelerde havale/EFT bilgisi teyit edildikten ve ürün bedeli hesaplarımıza geçtikten sonra ürün kargoya verilmektedir.

Banka Bilgileri

Ziraat Bank

Kayseri Gevher Nesibe Girişimci Şubesi

Panfi Tarım Hayvancılık Ltd Sti

(Gevher Nesibe Girişimci Şub. ) 2274-54789484-5005

İban : TR09 00 01 00 22 74 54 78 94 84 50 05

Sitemiz üzerinden online olarak kredi kartlarınız ile

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme yada belirtilen kredi kartları ile bankanın size özel 30 60 gün arası erteleme imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Kargo Kapıda Ödeme yöntemi ile

Kapıda ödeme hizmeti, ilgili kargo firması personeli tarafından ürün teslimi ile eş zamanlı olarak yerine getirilir. Kapıda ödeme sistemi için olarak 5 TL ek bir ücret ödemeniz gerekir.

Kapıda yapılan kredi kartlı ödemelerde taksit imkanı bulunmamaktadır.

Kapıda ödeme seçeneğiyle verilmiş olan siparişlerde gönderi öncesi müşterilerimizden telefonla sipariş ve ödeme teyidi alınacaktır. Bu nedenle üyelik bilgilerinizde size ulaşabileceğimiz telefon numaralarının girildiğine emin olunuz. Ödeme yapmamanız veya eksik yapmanız durumunda kargo teslimatı yapmayacaktır.

Teslimat

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacak ve aynı gün kargoya teslim edilecektir.

Teslimat Süresi

Sipariş sonrası ödeme tamamlanmasından (havale/eft seçilmişse) sonra ürünler aynı gün kargoya verilir. Kayseri'ye 750 km?ye kadar olan teslim noktaları için teslimat süresi bir gün, daha uzak noktalar için iki gündür

KARGO

17:30'a kadar alınan tüm siparişleriniz aynı gün içerisinde hazırlanarak kargoya sevk edilir. 17:30'dan sonra vereceğiniz siparişler için siparişinizi takip eden ilk çalışma gününde kargoya sevki gerçekleştirilecektir.


Sipariş Adresiniz Hakkında

Sipariş adresinizde mesai saatleri içerisinde size ulaşılabilecek bir adres belirtmenizi tavsiye ederiz. Sipariş adresinizde bir değişiklik olması durumunda müşteri hizmetlerimizi arayarak değişikliği bildirmenizi rica ederiz.


Siparişim Ne Zaman Ulaşır?

Sevk edilen ürünlerin ulaşma süresi hava ve yol şartlarına göre değişmektedir. Anlaşmalı Kargo'nun taahhüt ettiği süreler üzerinden tahmini olarak siparişinizin ne zaman ulaşacağını öğrenebilirsiniz.


Siparişinizin Gecikmesi Durumunda

Eğer size bildirilen zaman içerisinde siparişiniz ulaşmaz ise lütfen müşteri hizmetleri ile temasa geçiniz. sucukevim.com yanlış verilen adreslerden dolayı yapılamayan teslimatlardan sorumlu değildir.

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.